خانه

Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm نمایه شرکت

نمایه شرکت

درباره قطعات ماشین آلات Xugong

در قطعات ماشین آلات Xugong ، ما بیش از یک تامین کننده قطعات ماشین آلات هستیم.

با ما اشتباه نکنید ، ما بهترین تامین کننده قطعات بیل مکانیکی ، قطعات ماشین آلات ساختمانی ، قطعات ماشین آلات خاکی ، قطعات ماشین آلات سنگین ، قطعات تجهیزات جنگلداری ، قطعات تراکتور سنگین ، قطعات صندلی چرخدار و موارد دیگر هستیم.

با این حال ، ما یک شرکت تأمین کننده غیر شخصی نیستیم یا فقط یک پیوند دیگر در زنجیره صنعت قطعات بیل مکانیکی هستیم.

درعوض ، ما تیمی از افراد پرشور هستیم که با رقابتی ترین قیمت ، منابع برتر ماشین آلات پس زمینه را برای مشتریان خود تهیه می کنیم. ما نه تنها بهترین کیفیت قطعات تعویض و قطعات جانبی را ارائه می دهیم ، بلکه تحقیقات و توسعه فنی خود را نیز انجام می دهیم تا بتوانید اطمینان داشته باشید که خرید شما با کیفیت عالی است.

با بیش از بیست سال تجربه در زمینه تولید ماشین آلات ، ما دانش و ارتباطاتی در صنعت داریم که برای خدمات سریع و با کیفیت به آن نیاز دارید!

ما انواع قطعات بیل مکانیکی ، از موتور مسافرتی ، گیربکس مسافرتی و قطعات موتور گرفته تا پمپ های هیدرولیک ، درایوهای نهایی و توربوشارژرها را تهیه می کنیم. قطعات ما برای انواع ماشین آلات از بیل های بیل مکانیکی گرفته تا بولدوزرها ایجاد شده است! تیم خوب و ماهر ما متخصصین خدمات مشتری متخصص در صنعت هستند و می توانند اطلاعات لازم را برای خرید بعدی خود به شما ارائه دهند.

ما اختصاص داده ایم تا قطعات با کیفیت بالا را با قیمت های رقابتی به شما ارائه دهیم. هدف ما فراتر از انتظارات شما برای کیفیت ، خدمات و تعالی است!

ما تضمین رضایت مشتری را در تمام محصولات ارائه می دهیم. ما در ارائه تنها بالاترین کیفیت قطعات جایگزینی به مشتریان خود سرمایه گذاری شده ایم. به همین دلیل کلیه قطعات ما از کیفیت OEM برخوردار بوده و از ضمانت تولید کننده پشتیبانی می شود.

ما لوازم جانبی جایگزینی و تولید مجدد را در مارک های بیل مکانیکی مانند:

وقتی با ما کار می کنید ، می توانید از منابع و قطعات با کیفیت بالا ، خدمات عالی به مشتری و انتظار مانند خانواده رفتار کنید. ما در این صنعت و مشتریان خود سرمایه گذاری می کنیم. وقتی با ما کار می کنید ، می توانید تفاوت را بگویید!

تیم ما

در قطعات ماشین آلات Xugong ، ما به ارائه بهترین تجربه خدمات به هریک از مشتریان خود اختصاص داده ایم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

تاریخ ما

Xugong قطعات ماشین آلات در سال 1998 تاسیس شد.

ما در شمال شرقی چین مستقر هستیم و در بسیاری از شهرها شرکت های تابعه، دفاتر و انبارها را تاسیس کرده ایم تا به تولید محصولات با کیفیت بالا برای مشتریان در سراسر جهان کمک کنیم!

ما بیش از 20 سال قبل از گسترش به قطعات و قطعات توربو شارژر در زمینه تولید قطعات اضطراری و قطعات مکانیکی به مشتریان خود پیشنهاد دادیم. ما با تولید کنندگان بزرگ نام تجاری مانند ET همکاری کرده ایم . P ، CGR . ، C T P و دیگران برای ارائه بهترین محصول نهایی ممکن است.

در سال 2012، شرکت ما یک شرکت تابعه در گوانگژو تاسیس کرد تا بر روی لوازم جانبی و قطعات اجرایی ما تمرکز کند. در همان سال، ما همچنین یک شرکت تابعه در هنگ کنگ تاسیس کردیم تا به توسعه نام تجاری شرکت ماشین آلات ما، King-best.

مکان های مرکزی بین المللی ما را به بهترین انتخاب برای هر شرکت در سراسر جهان، به خصوص با خدمات تحویل سریع ما!

در طول دهه گذشته، ما نیز افتخار نشان دادن قطعات ماشینی با کیفیت بالا و نوآورانه در نمایشگاه های مختلف، از جمله نمایش Bauma و Ank omb Istanbul بود .

امروز، ما در حال رشد و افزایش خدمات مشتریان با بخش های ماشین آلات حرفه ای ما!

Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm
1 2 3 4 5 6 7
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

مارک های : پادشاه بهترین

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 10000000-20000000

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm گواهینامه ها چین Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm گواهینامه ها